HAKKIMIZDA

“Doğa da Güzellik Vardır” mottosuyla yola çıkan Sahara Maison markamız ile sade ve sofistike çizgiler de fonksiyonel ürünler yaratmayı hedefledik. Daha çok doğaya ve doğala döndüğümüz bu son yıllarda biz de rafine tasarımlar ve doğal materyaller ile ürettiğimiz ürünleri müşterilerimiz ile buluşturduk.
İskandinav ülkelerinden esinlenerek minimalist ve beyaz rengin baskın olduğu doğa dostu kullanışlı ve estetik ürünler sunduk. İskandinav stili ev dekorasyonların da beyazın ön plan da olmasının sebebi  bu ülkelerin coğrafi özellikleridir. Uzun geçen kış mevsimi bu tarz dekorasyonlar da beyazın ana renk olmasına neden olmuştur. Bizde ürünlerimiz beyaz ve pastel tonların iç açıcı etkisiyle ferahlık ve aydınlık hissini evlerinize taşımayı umuyoruz. Sade çizgilerde fonksiyonel ürünler yaratmak için çıktığımız bu yolda dekoratif ürünlerimizide Pavlonya gibi dayanıklı ve gövde rengi açık ağaçlardan tasarımlarımızı oluşturduk.Bunun yanında su sümbülü, bambu gibi dayanıklı ve doğa dostu malzemelerden oluşan el yapımı ürünleri de yelpazemize kattık. Dekoratif ürünlere ek olarak koleksiyonumuzun temelini oluşturan banyo ürün gruplarını da sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Sahara Maison Banyo Ürün Grupları;
Ürünlerimiz Ege’nin büyüleyici pamuk tarlalarında elde edilen yüksek kalite pamuk iplikleriyle Denizli’ de üretim faaliyeti devam etmektedir. Zamansız, sade ve modern çizgilerden oluşturduğumuz banyo grubumuz %100 pamuk ipliklerinden üretilmiştir. En son aşamada tamamen el emeği ile incelikle işlenen nakış süreciyle tamamlanmaktadır. Genellikle pastel tonların hâkim olduğu koleksiyonumuz doğanın zarafetini, tazelik ve zindelik hissi veren renk tasarımlarımızla banyolarınıza taşımayı hedefliyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.