Sahara Maison – İade Bilgileri

Sahara Maison, satışını yaptığı tüm ürünlerin kalitesine güvenir ve yaşanabilecek en ufak sorunda bile %100 müşteri memnuniyetini esas alarak müşteriye 14 gün içinde iade hakkı sunar.

Tüketici Kanunu’na göre, “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” ürün tesliminden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde geçerlidir.

Satın aldığınız ürünleri iade ederken ambalaj, fatura ve ürüne zarar gelmemiş olmalıdır. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmamış ürün veya ürünlerin faturası ile birlikte gönderebilirsiniz. İade gönderi bedeli müşteriye aittir.

Siparişinizi teslim aldığınızda lütfen paketi kargo görevlisinin yanında açıp kontrol ederek teslim alın. Sevkiyat sırasında oluşmuş olabilecek hasar için kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayın. Bu konuya ek olarak; kusurlu veya eksik bir ürünle karşılaştığınızı düşünüyorsanız aşağıda yer alan iletişim kanallarından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Firma adına fatura edilen ürünlerin iadesinde yasa gereği İade Faturası şartı aranmaktadır. Bu nedenle ürünü mutlaka faturasıyla birlikte göndermeniz gerektiğini unutmayın.

Ürün ve ambalajını, gönderim sırasında zarar göremeyecek bir şekilde paketleyerek, fatura ve irsaliye ile birlikte bize gönderiniz. İadeniz tarafımıza ulaştığında ve işleme alındığında size bir iade kabul e-postası gönderilecektir. Tercihiniz doğrultusunda yeni ürün gönderimi veya para iadesi işlemlerinden biri gerçekleştirilir. Sahara Maison, ürün gammı uygun olduğu takdirde, satın aldığınız üründe renk/beden değişim işlemi yapabilirsiniz. Model değişimi yapılmamaktadır.

İade işlemlerinde ödeme banka hesabınıza 14 iş günü içinde iade edilecektir.

İADE ADRESİ:

Firma Adı: Sue İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi

Address: Sahrayicedit Mahallesi Ferit Bey Sokak No:1-3 Ofis:26 Kadıköy/İstanbul

Tel: + 90 533 457 36 04